Maloobchodní síť BALA s.r.o.

Případný popis webu


Bala Cup


Bala Cup 17.6. - 19.6. 2019

 

Oficiální příjezdní den pro naše hosty začal přivítáním všech zúčastněných maloobchodníků sklenkou sektu našimi obchodními konzultanty. Následně bylo slavností zahájení panem generálním ředitelem Ing. Petrem Moravou a manažerem MO BALA panem Ing. Jiřím Králičkem.

 

Setkání bylo o to významnější, že pro naše maloobchodníky, členy naší MO sítě Bala, bylo představeno nové logo BALA společně s novými vizualizacemi polepů jejich prodejen. Našemu týmu konzultantů, dodavatelům a pracovníkům z centrály byla nová firemní identita představena o den dříve na obchodní skupině. Musíme říci, že ohlasy byly perfektní a především maloobchodníci neskrývali nadšení, že ani naše tradiční česká maloobchodní sít´ v této extrémně konkurenční době nezůstává stát na místě a reflektuje na potřebu rozvoje na maloobchodním trhu.

 

Pro naše maloobchodníky a významné dodavatele byly připravené různé sportovní aktivity, jako například biatlon na suchu, střelba šipek na terč nebo také kroket. Jako kolektivní hry si maloobchodníci s dodavateli mohli proti sobě zabojovat ve fotbalu, nohejbalu, plážovém volejbalu nebo badmintonu. Zpestřením celého společensko – sportovního dne bylo vystoupení tanečního páru nejvyšší mezinárodní třídy – ukázka pěti latinsko - amerických tanců profesionály.

 

Celodenní sportovní klání bylo ukončeno po 19. hodině vyhlášením výsledků nejlepších hráčů a předáním pohárů, medailí diplomů a věcných cen.

 

Po celý slunečný den byl dostatečně zajištěn pitný režim včetně přísunu čerstvého ovoce a dalších dobrot. Nesmíme opomenout i spoustu vynikajících grilovaných kuřat, masa a klobás od našich dodavatelů.

Po celém náročnějším dni, jsme se všichni sešli na letní terase u restaurace, kde probíhala společná večeře a diskuze nejen k celému sportovnímu klání, ale především k novému firemnímu vizuálnímu stylu, který byl hlavním tématem tohoto meetingu. Následovala volná zábava a ve večerních hodinách byla připravena diskotéka, karaoke a další aktivity ve vnitřním sále restaurace.

 

Velké díky patří všem našim významným dodavatelům, společnosti Ccom Advertising za zvládnuté termíny a přípravu všech kreativních podkladů a produkci Perfect Concept za skvělou organizaci celého setkání. Nesmíme opomenout na naše maloobchodníky, kteří se na BALACUP 2019 dostavili a věříme, že si tento významný den užili a strávili s námi příjemné chvíle.

 

Z důvodu mimořádného opatření bude přesný termín BALA CUP 2020 upřesněný.

 

Níže uvádíme fotky z celého BALA CUPu 2019


Letáková akce

BALA:

Platný: 2.12. - 13.12.2020

 

 

 

 

 

BALA:

Platný: 2.12. - 13.12.2020

 

       Platí pouze pro vybrané prodejny

 

 

 

 

 

CP BALA:

Platný: 2.12. - 14.12.2020

 

 

 

 

 

CP BALA:

Platný: 2.12. - 14.12.2020

 

       Platí pouze pro vybrané prodejny

 

 

 


Copyright © Maloobchodní síť BALA s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes