Maloobchodní síť BALA s.r.o.

Případný popis webu


Bala Cup


Bala Cup 5.6. - 6.6. 2018

 

Celý den začal přivítáním všech zúčastněných maloobchodníků sklenkou sektu našimi obchodními konzultanty. Následně bylo slavností zahájení panem generálním ředitelem Ing. Petrem Moravou a manažerem MO BALA panem Ing. Jiřím Králičkem.

 

Pro naše maloobchodníky a významné dodavatele byly připravené různé sportovní aktivity, jako například paintball, střelba šipek na terč nebo také kroket. Jako kolektivní hry si maloobchodníci s dodavateli mohli proti sobě zabojovat ve fotbalu, nohejbalu, plážovým volejbalu nebo badmintonu. Zpestřením celého společensko – sportovního dne bylo vystoupení Bike Trial – zdolávání umělých a přírodních překážek na kole.

 

Celé sportovní klání bylo ukončeno po 19. hodině vyhlášením výsledků nejlepších hráčů a předáním pohárů, medailí diplomů a cen.

 

Po celý slunečný den byl dostatečně zajištěn pitný režim včetně přísunu čerstvého ovoce a dalších dobrot. Nesmíme opomenout i spoustu vynikajících grilovaných kuřat, masa a klobás od našich dodavatelů.

Po celém náročnějším dni, jsme se všichni sešli na letní terase u restaurace, kde probíhala společná večeře a diskuze celého sportovního utkání. Následovala volná zábava a ve večerních hodinách byla připravena diskotéka ve vnitřním sále restaurace.

 

Velké díky patří všem našim významným dodavatelům a společnosti Perfect Concept za perfektní organizaci celého dne. Nesmíme opomenout na naše maloobchodníky, kteří se na BALA CUP 2018 dostavili a věříme, že si tento ročník užili stejně dobře jako ty minulé.

 

Příští rok se opět budeme těšit na společném setkání! Celý tým BALA a ČEPOS.

 

 

Níže uvádíme fotky z celého BALA CUPu 2018


Letáková akce

BALA:

Platný: 17.7. - 28.7.2019

 

 

BALA CP:

Platný: 17.7. - 29.7.2019

 


Copyright © Maloobchodní síť BALA s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes